Hakkımızda

DijitaCO – Yeni Nesil Dijital Kartvizit

Teknolojinin geliştiği günümüzde dijital sistemlere geçiş yapmak her firma için şarttır. Bu sistemlerde kendini temsil etmemek, hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaz. Bunun yanı sıra dijitalleşme sürecini tamamlayan rakipleriniz ile mücadele etmeniz oldukça zordur.

Eğer dijital ortamlarda müşterilerinize kısa süre içerisinde ulaşmak istiyorsanız, dijital kartvizitler size bu konuda yardımcı olmaktadır. Böylece online ortamlarda kendinizi müşterilerinize daha iyi tanıtmanız mümkündür. DijitaCO bunun bilincinde olarak size profesyonel çözüm sunmaktadır.

Dijital kartvizit, özünde, sahip olduğunuz bir hesap altında çevrimiçi olarak var olan ve istediğiniz zaman oturum açabileceğiniz bir kartvizittir. Tüm iletişim bilgileriniz, unvanınız, şirket adınız, logonuz ve bir kartvizitten beklediğiniz her şey vardır. Bu bakımdan firmaların gereksinimlerine göre planlanarak gerçekleştirilir.

Eğer bu çözümlerden yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişime geçmedir. DijitaCO gereksinimlerinizi ve ihtiyaçlarınızı ön planda bulundurarak ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.

Neden DijitaCO?

Fiziksel bir kartvizit yerine dijital bir kartvizit kullanmak, çevreyi kirletmemeye yardımcı olur. Zira fiziki olarak bastırmanız gerekmez. Böylece kartviziti değiştirmeniz gerekirse tekrar bastırmanız gerekmez.

Dijital bir kartvizitin hiçbir zaman yeniden doldurulması gerekmez ve hem şahsen hem de çevrimiçi olarak değiştirilebilir. Böylece kısa sürede çözümler bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra kullanımı hem sizin hem de müşteriler için oldukça pratiktir.

Zira etkileşime girmesi oldukça kolaydır. Müşterileriniz böylece size kısa sürede ulaşabilir. Ayrıca, dijital kartlar dinamiktir ve iş, unvan veya iletişim bilgilerini değiştirmeniz durumunda istediğiniz zaman düzenlenebilir. Böylece yeni kart sipariş etme zahmetinden kurtulursunuz.

Firmamız profesyonel ekip arkadaşları ve gelişmiş teknolojisi ile dijital sistemlere başarılı bir şekilde adım atmanıza olanak tanımaktadır. Eğer firmanız için dijital kartvizit hazırlamayı planlıyorsanız, tek yapmanız gereken iletişime geçmedir. Bu sayede istediğiniz sonuçları kısa sürede elde etmeniz mümkündür.

Sepetim
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş